×
اطلاعات تماس با پشتیبانی
09-17
تلفن پشتیبانی :09216263961- 02122470520

دزدگیر های سیم کارتی، نسل جدید دزدگیر های اماکن

دزدگیر سیم کارتی چیست ؟
دزدگیرهای سیم کارتی یکی از جدیدترین و به روز ترین سیستم های امنیتی ضد سرقت است. مردم از این سیستم در منازل، دفاتر کار و مغازه ها به طور گسترده استفاده می کنند. از طرفی قابلیت نصب سیم کارت و امکان برقراری تماس تلفنی با صاحب کار بدون نیاز به سیم تلفن ثابت شهری در انتخاب نوع دزدگیر بسیار حائز اهمیت می باشد .
چراکه سارقان معمولا با آگاهی از نحوه کار سیستم های قدیمی و بدون سیم کارت، ابتدا سیم تلفن را قطع کرده و سپس اقدام به سرقت خواهند کرد. بنابراین انواع دزدگیرهای سیم کارتی با قابلیت تماس با فرد بدون نیاز به تلفن ثابت طراحی و اجرا شده است. البته موضوعاتی مانند نحوه خط دهی سیم کارت و قدرت اتصال با شبکه مخابرات در عملکرد سیستم و نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی بسیار مهم است.
 
جهت  فروش و نصب دزدگیر اماکن در شمال تهران  و سایر مناطق می توانید از مشاوره رایگان  شرکت مهندسی تصویرسازان مدرن با شماره تلفن 09121990112 بهرمند شوید.
 
انواع دزدگیر سیم کارتی
قابلیت های دزدگیرها در انتخاب و نصب دزدگیر مورد توجه خریداران است. شاید بعد از کیفیت موضوع قیمت و ارزش پرداختی برای کالا از نظر مشتریان مهم شمرده شود. دزدگیرها را بر اساس امکاناتی که دارند به انواع مختلف بی سیم و متصل به تلفن ثابت طبقه بندی می کنند. امروزه برخی از دزدگیرها هر دو قابلیت را پیدا نموده اند. ضمنا می توانند به صورت هوشمند با چند نفر تماس تلفنی برقرار نمایند و پیام خودکار ضبط شده را در مواقع هشدار پخش کنند.
از نظر دیگر دزدگیرها به دو نوع تصویری و ساده طبقه بندی می شوند. نوع تصویری آن کاربردی مشابه آیفون تصویری و دوربین مدار بسته دارد ضمن آنکه قابلیت های هشدار و آژیر سرقت نیز به آن اضافه گشته اند و نوع ساده با قابلیت های ضد سرقت و هشدار صوتی و تماس تلفنی بهینه شده است.
 
منابع تغذیه دزدگیر سیم کارتی
معمولا دزدگیرها از برق اماکن تغذیه می شوند، این موضوع خطر بالقوه ای برای نصب دزدگیر و راه اندازی انواع آن در اماکن به حساب می آید. بنابراین دزدگیری شاخص است که مدت زمان بیشتری بتواند توسط باطری شارژ خود را نگه دارد و به مصرف کل سیستم برساند. در نتیجه منبع تغذیه انواع دزدگیرها و مدت زمان حفظ انرژی برق دو نکته مهم در انتخاب و نصب دزدگیر اماکن است.
 
مزیت های انواع دزدگیر سیم کارتی
دزگیرهای سیم کارتی انواع مختلفی دارند ولی مزیت های دزدگیر سیم کارتی در ارتباط راحت، سریع و با کیفیت آن از طریق تماس تلفنی با صاحب خانه است. از مهم ترین مزیت های دزدگیرهای سیم کارتی گارانتی طولانی مدت آن و نصب ساده آن ها است. هوشمند سازی اماکن هم که یکی از مهم ترین مزیت های دزدگیرهای سیم کارتی به شمار می روند.
 
  فروش و نصب دزدگیر اماکن مسکونی و تجاری در شمال تهران   توسط شرکت های مختلفی انجام می شود اما در صورتی که مایل هستید از کارشناسان مهندسی تصویرسازان مدرن  که چندین سال تجربه در زمینه دوربین مداربسته دارند مشاوره رایگان دریافت کنید می توانید با شماره تلفن 09121990112 تماس بگیرید.
 
هوشمندسازی منازل با دزدگیر سیم کارتی
دزدگیرهای سیم کارتی بدون شک یکی از انواع تجهیزات مورد نیاز هوشمند سازی ویلا و منازل می باشد. با توجه به ارتباط بین سیستم های دوربین مدار بسته، سنسورهای دمایی و نصب اعلام حریق همگی می توانند با سیستم دزدگیر همزمان عمل کنند. بنابراین در هنگام خطر و بروز آتش سوزی درب های اضطراری به صورت سریع و هوشمند باز می شوند و از طرف دیگر در مواقع خطر و سرقت با شکسته شدن یکی از پنجره ها یا درب ها به صورت هوشمند یک پیامک هشدار یا تماس هشدار برای صاحب خانه ارسال می گردد.
 
انواع برندهای دزدگیر در بازار ایران
دزدگیرهای سیم کارتی در انواع برندهای متنوع به بازار ایران عرضه شده اند، قاعدتا آن هایی که پشتیبانی بهتری دارند و از مواد اولیه با کیفیت تری ساخته شده اند، اقبال بالاتری خواهند داشت. البته فاکتور قیمت هم در انتخاب مدل دزدگیر سیم کارتی بسیار حائز اهمیت است. همواره بهترین دزدگیر گران قیمت ترین آن ها نیست. بلکه قابلیت ها متناسب با نیاز مکان انتخاب می شوند. پس مطمئنا بهترین دزدگیر، آن دزدگیری است که سرعت عمل بالاتر و پشتیبانی های بیشتری داشته باشد.
انواع برند های موجود در بازار، عبارت اند از: فایروال، کلاسیک، جی ام کا، هگزا، بتا، آنیک، اسپارک، آواکس، فاکس، ای ام سی،کیپر، سینتکس، فوکو، نکست، آسانه، پرتو آذرخش، سایلکس، مکسرون، ویزیترون، وای گارد، آکروپولیس، سی جی بی، آی تی آر و برند فایو استار.
در این بین برخی از برند ها بیشتر مورد استقبال بازار ایران بوده است، ویژگی ها و مزیت های هر یک از برندها موجب شده که توجه مشتریان خود را بهتر جلب نمایند. به طور مثال برندهای کلاسیک، پرتو آذرخش، فایروال و فایو استار پرفروش ترین برندهای دزدگیر سیم کارتی است.
 
نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:
-میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
-به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
-اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
-به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
-اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
-مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.
 
اگر مایل به  نصب دزدگیر اماکن در شمال تهران  و یا سایر مناطق می باشید، می توانید با مشاور رایگان  مهندسی تصویرسازان مدرن تماس بگیرید.

برچسب ها :

دزدگیر های سیم کارتی

فروش و نصب دزدگیر اماکن در شمال تهران

نصب دزدگیر سیم کارتی در شمال تهران